Marzyliście kiedyś, żeby podczas wyjazdu integracyjnego ktoś za Was robił zdjęcia? Moglibyście się wtedy w pełni zaangażować w wydarzenie. Istnieje taka opcja!

Możecie otrzymać profesjonalny reportaż z wybranych momentów podczas wspólnej zabawy, a przy tym nie martwić się o organizację czasu, miejsca i jego przebiegu. Przy współpracy z Ośrodkiem Szkoleniowym Szadowo-Młyn mogę Wam przedstawić kolejną cząstkę (bo sporo nie zostało jeszcze opublikowanych) wspaniałych zdjęć z miejsca do którego warto przyjechać. Szczególnie jeżeli Wasz szef, firma/placówka/instytucja, kierownictwo, bądź Wy sami, albo Wasi znajomi lub nieznajomi współpracownicy zastanawiają się nad wspólnym wyjazdem. Nie musi to być wcale wyjazd do Grecji, Egiptu, czy Krakowa.

Genialną alternatywą będzie świetnie zorganizowany punkt pośród lasu i wody, z instruktorami, którzy znają się na rzeczy. Były już tam takie marki jak Land-Rover Polska, Merdeces Benz, Play, Lidl, LG, International Paper, Danone, BMW, UPS, Tchibo i wiele innych firm, a także szkół. Dla potwierdzenia krótki reportaż z przykładowego szkolenia zorganizowanego dla jednej z firm, a także fragment tego co mówią o sobie organizatorzy. Nie oddaje to jednak tego, co można przeżyć na żywo…

SZKOLENIA

Przez cały rok na terenie Ośroda Szkoleniowego Szadowo-Młyn prowadzimy szkolenia z zakresu team buildingu, pierwszej pomocy, spotkania biznesowe, integracyjne, eventy, pikniki firmowe oraz niezapomniane wieczory tematyczne. Zapewniamy niezwykłą przygodę i budującą rywalizację poprzez rozrywkę, zabawę, gry z elementami survivalu, a także wspólny wysiłek intelektualny i fizyczny, który wyzwoli w grupie świadomość jej potencjału a także umożliwi jej integrację.

Przygoda gwarantowana – Wasz zespół wróci do pracy jako zgrana drużyna!

W czasie naszych zajęć możemy zorganizować dla Was:

 • „Skoki zaufania” np. do wąwozów ze znacznej wysokości
 • Zjazdy na „kolejce tyrolskiej”
 • Ekstremalny „spływ” kajakowy
 • Przeprawy na tratwach w trudnym terenie rzek i jezior
 • Mosty linowe
 • Park Linowy
 • Poranne zajęcia z Nordic Walking, Jogi
 • Ogniska integracyjne, a w okresie zimowym kulig
 • Jazdę „Off- Road” samochodami terenowymi
 • Jazdę quadami
 • Indywidualne scenariusze szkoleń

Tylko u nas, szkolenia team buildingowe są wzmocnione profesjonalnymi szkoleniami z zakresu udzielania pierwszej pomocy, najpotrzebniejszej wiedzy na świecie. 

Tylko u nas możecie zamówić także wykład Jurka Owsiaka dotyczący motywacji, marketingu społecznego, przywództwa w grupie.

Zapewniamy moc wrażeń, dawkę adrenaliny oraz doskonałą okazję do praktycznego ćwiczenia zdobytej wiedzy teoretycznej podczas szeregu pozoracji, inscenizowanych akcji ratunkowych na terenie wzgórz, lasów, rzek i jezior.

 

Jeżeli nadal zastanawiacie się nad szczegółami skontaktujcie się z:

Kasia Krzysztofiak

695 870 034

szkolenia@szadowomlyn.pl

Tomasz Matulewicz

609 321 479

szkolenia@wosp.org.pl

albo wejdźcie na www.szadowomlyn.pl i wypełnijcie formularz na dole strony. I nie zapomnijcie zapytać o fotografa!